+38 (0432) 55-49-71
Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом
За телефоном
Начальник відділу збуту
Менеджер зі збуту на експорт
Менеджер ТЛЦ Вінниця
Менеджер ТЛЦ Київ
Менеджер по роботі з кінцевими споживачами
Менеджер Південного регіону
Менеджер Східного регіону
Менеджер Західного регіону
Пн - Пт 09.00 - 18.00
Через E-mail
0

Сьогодні компанія «Плазматек» займає провідні позиції на ринках України, Молдови, Румунії, Польщі, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Узбекистану та багатьох інших країнах.

Але свою історію «ПлазмаТек» розпочав ще у 2001 р. Починаючи з виробництва 232 т на рік, підприємство за цей період збільшило свої виробничі потужності до випуску в понад 50 000 т зварювальних матеріалів на рік.

Компанія пропонує широкий асортимент зварювальної продукції, що поєднується із сучасним високотехнологічним виробництвом. Незмінно висока якість забезпечується як кращими світовими виробниками сировини (з Німеччини, Швейцарії, Чехії, Індії та інших.), так і власними науково-дослідними розробками сировинної бази. Контроль ведеться на кожному етапі, починаючи від закупівлі сировини і завершуючи розміщенням готової продукції на складі. Такий комплексний підхід забезпечує рекордні обсяги виробництва, що становлять близько 6000 т на місяць.

Виробничі заводи в Україні, Узбекистані дозволяють компанії «ПлазмаТек» займати перше місце в СНД за обсягом продажів зварювальних електродів. У період з 2010 до 2021 року компанія виросла в 3 рази.

Більшість ресурсів компанія спрямовує на розробку інноваційних технологій та  закупівлю найсучаснішого обладнання з усього світу. Загальний обсяг інвестицій корпорації за 2003-2021 р. становить 1 404 578 000 грн. Стратегічними цілями підприємства були і залишаються: вивчення нових зарубіжних ринків, розширення асортименту продукції, ефективне управління ресурсами, використання найкращих компонентів для виробництва, турбота про довкілля та підбір висококваліфікованого персоналу.

На сьогодні компанією «ПлазмаТек» створено 1955 робочих місць із гідною заробітною платою. Це висококласна команда однодумців, націлених лише на розвиток та прогрес. Більшу частину зароблених коштів «ПлазмаТек» інвестує у розвиток та впровадження новітніх технологій. Лише за 2019-2020 роки нам вдалося відкрити новий завод із виробництва електродів в Узбекистані та запустити завод порошкової металургії.

«ПлазмаТек» – це виробник якісних зварювальних матеріалів, промисловий гігант, величезне підприємство, яке динамічно розвивається та робить наукові відкриття, має багато нових ідей та завдань. Адже ми не зупиняємось на досягнутому, а продовжуємо реалізовувати свій творчий потенціал та з упевненістю дивитись у майбутнє.

 

 

Мій кошик

0
Разом:
0 грн